Wszystko co musisz wiedzieć

mezoterapia skóry głowy

Mocne, zdrowe włosy

Jaki problem rozwiązuje

Jeżeli zauważyliśmy u siebie rzadkie, łamliwe i wypadające włosy, a w niektórych miejscach nawet łysiejące miejsca – to powód, aby podjąć szybkie leczenie. Mezoterapia igłowa głowy to skuteczny sposób na problemy związane z niezbyt atrakcyjnym wyglądem włosów.

Czynników, które wpływają na wygląd oraz kondycję naszych włosów jest całe mnóstwo. Do pogorszenia ich stanu mogą przyczyniać się czynniki atmosferyczne, genetyczne, ale również nieodpowiednia pielęgnacja włosów oraz skóry głowy czy też dieta uboga w składniki odżywcze oraz mała ilość ruchu. Nie na wszystkie te czynniki mamy bezpośredni wpływ, dlatego najlepiej postawić na rozwiązanie, co do którego będziemy mieli stuprocentową pewność skuteczności. Pacjenci naszej kliniki są zgodni co do tego, że mezoterapia skóry głowy to remedium na większość problemów, z którymi zmagają się nasze włosy.

Przebieg zabiegu

Lekarz za sprawą niewielkiej igły dostarcza substancję odżywczą aż do skóry właściwej głowy. Ma ona na celu pobudzić włosy do wzrostu, zahamować ich wypadanie, jak również poprawić kondycję. Na dobierany przez specjalistę preparat składa się zazwyczaj mnóstwo substancji, przede wszystkim naturalnych witamin i minerałów.

 

Wskazania

  •  rzadkie, łamliwe włosy
  • wypadające włosy
  • łysienie plackowate
  • łysienie androgenowe

Dlaczego warto

Rzadkie, nieatrakcyjne włosy to zmora zarówno wielu pań, jak i znacznej liczby mężczyzn. Zamiast przyglądać się pogłębiającym się procesom łysienia plackowatego lub łysienia androgenowego i wypadania włosów warto podjąć skuteczne kroki, aby zwalczyć tę przypadłość. Eksperymenty z różnego rodzaju kosmetykami często okazują się kosztowne i nieskuteczne. Dlatego warto zainwestować w rozwiązanie o potwierdzonych rezultatach, którego efekty pozostaną z nami na długo. Do takich zabiegów można zaliczyć właśnie mezoterapię skóry głowy, dzięki której nasze włosy staną się zdecydowanie gęstsze i mocniejsze.

Efekty

Zazwyczaj efekty mezoterapii igłowej pojawiają się po serii uzgodnionych ze specjalistą zabiegów. Pacjenci decydują się na zabieg tego rodzaju, aby poprawić wygląd i kondycję swoich włosów. I właśnie takich efektów możemy się spodziewać. Dodatkowo skóra głowy pobudzona do procesów odnowy i regeneracji wywołuje wzrost nowych włosów. Jeżeli do tej porty nie mogliśmy zahamować procesu nieustannego ich wypadania, to teraz możemy być pewni, że zauważymy znaczną poprawę również w tym zakresie.

Przeciwskazania

  • ciąża oraz laktacja
  • cukrzyca
  • niewyleczone choroby skóry głowy
  • choroby nowotworowe
  • alergia na preparat do mezoterapii
rezerwacje telefoniczne
dane teleadresowe

media społecznościowe

Odnowa