wszystko co musisz wiedzieć

radiesse

Naturalne odmłodzenie

Radiesse, czyli skuteczny sposób na odmłodzenie

Osobom, którym zależy na poprawie jędrności skóry, wygładzeniu zmarszczek i wymodelowaniu konturów twarzy polecany jest zabieg Radiesse. Jego efekty są widoczne niemal natychmiast, a bezpieczeństwo jego przeprowadzenia czyni go popularnym wśród osób odwiedzających naszą klinikę. W zabiegu Radiesse wykorzystywany jest wypełniacz na bazie podkładu żelowego i hydroksyapatytu wapnia. Wspomniany związek jest naturalnym budulcem zębów i kości, nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Co więcej, jest on wykorzystywany w medycynie od lat (do wszczepiania implantów) i tym samym dokładnie przebadany.

Radiesse to nazwa zabiegu odmładzającego twarz oraz preparatu, który jest do tego wykorzystywany. Zabieg pozwala skutecznie wyeliminować oznaki starzenia skóry. Jego dobroczynność znalazła zastosowanie nie tylko w obrębie twarzy, ale również konkretnych partii ciała. Nasza Klinika dysponuje preparatem Radiesse najwyższej jakości, dzięki czemu cały zabieg jest wykonany profesjonalnie, bezpiecznie, a dzięki temu również skutecznie. Jeśli chcesz odmłodzić twarz, ale zastanawiasz się, która metoda będzie dla Ciebie najlepsza, Klinikę ODNOWA, a my Ci w tym pomożemy. Jeśli okaże się, że zabieg Radiesse nie jest dla Ciebie, dobierzemy inną metodę – do Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

 

Przebieg zbiegu

Zabieg Radiesse trwa przeciętnie 30-60 minut. Do jego przeprowadzenia stosowane jest znieczulenie miejscowe. Nie ma też konieczności pozostawania w klinice po jego wykonaniu. Efekty zabiegu Radiesse utrzymują się kilkanaście miesięcy. Zawarty w preparacie nośnik żelowy zapewnia natychmiastowy rezultat w postaci naturalnie odmłodzonej, bardziej elastycznej i grubszej skóry. Po kilku miesiącach od zabiegu żel znika, a w jego miejsce pojawia się kolagen. Jest on naturalnie wyprodukowany przez fibroblasty, a wszystko dzięki mikrocząsteczkom hydroksyapatytu wapnia. Tworzą one w tkankach odpowiednie warunki do jego powstawania.

Przeciwskazania

 • ciąża i karmienie,
 • obecna infekcja,
 • czynna opryszczka,
 • zmiany ropne na skórze poddawanej zabiegowi,
 • nowotwory i choroby immunologiczne w trakcie leczenia,
 • antykoagulanty – leki rozrzedzające krew

Efekty

Radiesse (hydroksyapatyt wapnia) to wypełniacz, który pozwala uzupełnić ubytki w skórze, ale też wymodelować całą twarz i poprawić estetykę ciała. Preparat ten wstrzykiwany jest w skórę, a efekt iniekcji dostrzegalny jest natychmiastowo. Wówczas tworzy się tzw. rusztowanie dla kolejnych spektakularnych i długotrwałych zmian. W kolejnej fazie działania Radiesse dochodzi do stymulacji fibroblastów, w efekcie czego produkuje się nowy kolagen, odpowiedzialny za młody wygląd skóry.

 • Podniesienie owalu i konturu twarzy
 • Wygładzenie okolic kości jarzmowych i żuchwy, poprzez eliminację nadmiaru skóry
 • Usunięcie zmarszczek
 • Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
 • Zagęszczenie skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • Likwidacja blizn potrądzikowych

Wskazania

Zabieg Radiesse, który wykonasz w naszej Klinice dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Efekt zabiegu będzie tym bardziej widoczny, im skóra będzie dojrzalsza i naznaczona oznakami starzenia. Radiesse poleca się tym, którzy chcą odmłodzić twarz, wyeliminować zmarszczki, wymodelować twarz, poprawić jędrność i elastyczność skóry. Zabieg ten to doskonałe rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy obawiają się inwazyjności skalpela. Iniekcja wypełniacza w porównaniu do operacji plastycznych jest bezpieczna i nieinwazyjna.

phone reservation
dane teleadresowe

media społecznościowe

Odnowa