o nas

WITAMY W KLINICE NATURALNEGO PIĘKNA

Dążymy z tobą do doskonałości

„Skóra jest nie tylko wizytówką człowieka. Widzę w niej, jaki problem ma dany człowiek. Jest lustrem dla wszystkiego, co dzieje się w organizmie człowieka” – mówi Dr Natalia Kucharska.

Nazywam się Natalia Kucharska. Jestem lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz specjalistyczne studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziałach chorób wewnętrznych i kardiologicznych szpitala w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim oraz Wieluniu. Obecnie oprócz pracy jako lekarz rodzinny w podstawowej opiece zdrowotnej z ogromnym zamiłowaniem oddaję się dziedzinie medycyny, jaką jest medycyna estetyczna oraz regeneracyjna. Na co dzień mieszkam w Łodzi, pracuję niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.Cały czas rozwijam się w dziedzinie medycyny estetycznej, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając praktyczne doświadczenie podczas certyfikowanych szkoleń i kursów dla lekarzy, które prowadzone są przez znane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Biorę równie udział w licznych kongresach naukowych i seminariach branżowych poświęconych medycynie regeneracyjnej oraz anti-aging, które mam nadzieję pozwolą mi pomóc Tobie zrealizować marzenia o pięknym, naturalnym wyglądzie.

Moja recepta na sukces to: po pierwsze określić faktyczne potrzeby pacjenta, dostarczyć mu najlepszy dla Niego produkt lub usługę, podążać za Jego oczekiwaniami, aby na końcu wspierać Go na każdym kroku w dążeniu do doskonałości.

nasze kompetencje

Opinie pacjentek

dane teleadresowe

media społecznościowe

Odnowa