wszystko co musisz wiedzieć

skinbooster

Regeneracja oraz rewitalizacja skóry. Ujędrnianie skóry kwasem hialuronowym.

Skinbooster – nawilżenie oraz rewitalizacja skóry

Na naszą skórę wpływa wiele czynników. Począwszy od uwarunkowań genetycznych, a kończąc na niewłaściwej pielęgnacji czy szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych.  Duże znaczenie dla jędrności oraz elastyczności skóry ma nawilżenie. 

Przesuszona skóra wygląda na zmęczoną, suchość sprzyja pojawianiu się zmarszczek oraz dodaje nam lat. Dlatego też podstawą codziennej pielęgnacji i również prewencją przeciw oznakom starzenia się skóry powinno być nawilżanie. W tym celu warto regularnie stosować dobrej jakości kosmetyki. Natomiast, aby dogłębnie i precyzyjnie nawilżyć skórę i ją zrewitalizować doskonale sprawdzi się zabieg Skinbooster. Jest to innowacyjna metoda pozwalająca na bardzo dokładne oraz głębokie nawilżenie skóry. Podstawą preparatu używanego podczas zabiegu jest doskonale znany w medycynie estetycznej kwas hialuronowy.

Występuje on również naturalnie w ludzkim organizmie i jest odpowiedzialny między innymi za wiązanie cząsteczek wody. Dodatkowo produkt Skinbooster posiada składniki rewitalizujące skórę i zapewniające skórze długotrwałe nawilżenie.

 

Wskazania

Skinbooster to zabieg dla każdego, kto pragnie poprawić nawilżenie skóry, a tym samym uczynić ją zdrowszą i młodszą. Dlatego zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wskazaniem do pielęgnacji jest nie tylko niedostateczne nawilżenie skóry, ale także chęć jej ożywienia i odżywienia od wewnątrz. Zabieg doskonale sprawdza się po sezonie letnim, kiedy skóra często narażona jest na działanie silnego światła słonecznego, które może powodować wysuszenie i podrażnienia skóry. Skinbooster przywraca tę równowagę i poprawia wygląd.

Ponadto, jeśli chcesz:

 •  zmniejszyć widoczność zmarszczek, w tym mimicznych,
 •  poprawić siłę i jędrność skóry,
 •  usunąć oznaki fotostarzenia skóry,
 •  zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych
 • zredukować przebarwienia,
 • naturalnie odmłodzić skórę twarzy,
 • uzyskać efekt wypełnienia skóry,
 • zrewitalizować skórę oraz wygładzić powierzchnię skóry,
 • przeciwdziałać procesom starzenia się skóry,
 • zwiększyć syntezę kolagenu,
 • dodać cerze blasku i witalności,

A co więcej, zależy Ci na naturalnych efektach w postaci ogólnego odmłodzenia wyglądu twarzy i głębokiego nawilżenia, to zabieg z wykorzystaniem Skinbooster będzie wprost stworzony dla Twoich potrzeb

Przeciwskazania

O przeprowadzeniu zabiegu zawsze decyduje lekarz na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem. Poniższe okoliczności czasowo lub trwale wykluczają możliwość wykonania terapii:

 •  ciąża i okres laktacji,
 •  choroby autoimmunologiczne i nowotworowe,
 •  stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym,
 •  nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, szczególnie na kwas hialuronowy,
 • aktywna infekcja wirusem opryszki,
 • skóra nietolerująca iniekcji – skłonność do tworzenia się naczynek lub bliznowców,
 • wcześniej przebyte zabiegi z trwałymi wypełniaczami w obrębie obszaru zabiegowego.

Przebieg zabiegu

Zabieg Skinbooster należy do mało inwazyjnych. Dlatego przed jego wykonaniem nie jest konieczne przeprowadzanie żadnych dodatkowych badań diagnostycznych. Do zaleceń przed zabiegiem zalicza się zaprzestanie kilka dni przed zabiegiem przyjmowania leków mających wpływ na obniżenie krzepliwości krwi.

Oczywiście jak każdy zabieg również i ten poprzedzony jest konsultacją, podczas której lekarz dokona oceny stanu skóry oraz ustali z pacjentem oczekiwane efekty. Dodatkowo rozmowa z pacjentem pozwoli wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu.

Zabieg polega on na wprowadzenie pod skórę preparatu Skinbooster. Odbywa się to przy pomocy cienkiej igły lub niewielkiej kaniuli. Przed zabiegiem lekarz nakłada na twarz krem znieczulający, aby zapewnić pacjentowi pełny komfort podczas zabiegu.

Preparat wprowadzany jest w głębokie warstwy skóry właściwej, co zapewnia jego skuteczność. Zabieg nie należy do długich i trwa zazwyczaj około 30 minut. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków, przy czym warto mieć na uwadze, że skóra może być zaczerwieniona. Dodatkowo u niektórych pacjentów mogą pojawić się niewielkie zasinienia. Objawy te znikają samoistnie po kilkunastu godzinach i nie wymagają od pacjenta żadnych dodatkowych czynności. Przez kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny oraz solarium i powinno stosować się filtry przeciwsłoneczne.

 

Efekty

Głównymi efektami zabiegu jest natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie jaśniejsza, poprawia się jej jędrność oraz napięcie. W rezultacie zmarszczki ulegają spłyceniu, a twarz wygląda młodziej. Ponadto Skinbooster rewitalizuje skórę, odnawia jej strukturę i wyrównuje koloryt, zmniejszając widoczność przebarwień i blizn. Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać 2-3 zabiegi co 2-6 tygodni. Po całej serii zabiegów efekt utrzymuje się znacznie dłużej.

Zalecenia pozabiegowe

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jednak bezpośrednio po procedurze nie można nakładać makijażu. Przez okres kilku dni należy unikać ekspozycji na słońce oraz powstrzymać się od korzystania z solarium i sauny. Warto również dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu, wypijając ok. 2 litrów wody dziennie. Jeśli pojawi się obrzęk lub zaczerwienienie, w celu jego zmniejszenia i złagodzenia można zastosować okłady chłodzące.

phone reservation
dane teleadresowe

media społecznościowe

Odnowa