wszystko co musisz wiedzieć

modelowanie ust

Korekta kształtu, powiększanie, nawilżanie

Modelowanie ust – metoda Russian Lips

Idealny kształt, piękny kolor i naturalny wygląd ust to marzenie wielu kobiet.
Mamy coś, co doskonale spełnia wszystkie te oczekiwania.
Russian Lip to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne piękno i chcą je podkreślić niewielką ingerencją.
Nie każda z nas jest z natury obdarzona równymi, pełnymi i symetrycznymi ustami, a z pewnością każda z nas chciałaby takie cechy posiadać. Metoda Russian Lip znana jest również jako modelowanie płaskich ust na płasko. Wszyscy wiemy, że zbyt pełne usta mogą wyglądać nienaturalnie.
 Wybierając Russian Lips możesz mieć pewność, że tego zjawiska na pewno uda się uniknąć.
Sam zabieg jest stosunkowo szybki i polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do ust za pomocą mikroskopijnych nakłuć. Ilość substancji użytej do tego celu jest bardzo mała i lekarz podaje ją preparatem pod różnymi kątami.
Dzięki tej technice końcowy efekt zabiegu będzie w pełni naturalny, ponieważ preparat zostanie równomiernie rozprowadzony na powierzchni ust.
Oprócz pełniejszego wyglądu mogą mieć również nieco ciemniejszy kolor. Staną się one nieco większe, jednak warto podkreślić, że nie będą wyglądać nieproporcjonalnie w stosunku do twarzy. Jeśli do tej pory zmagaliśmy się z małymi i asymetrycznymi ustami, to po takim zabiegu będziemy mogli pożegnać się z takimi kompleksami. Równie ważne jest, aby usta były nawilżone i odżywione od razu co automatycznie pomoże nam pozbyć się spierzchniętych ust. 

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Można się spodziewać wpływu na kształt, kolor i wielkość naszych ust. Jeśli do tej pory mieliśmy problemy z asymetrycznymi ustami, po zabiegu wszelkie nierówności znikną. Usta będą nieco większe i pełniejsze, ale nie będą nienaturalnie duże Na intensywności przybierze także ich kolor oraz stopień nawilżenia, co sprawi, że będą wyglądały bardziej witalnie. 

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

  • aktywna opryszka
  • stan zapalny wokół ust
  • ciąża oraz okres karmienia

Dlaczego warto

Po zabiegu możemy cieszyć się pełniejszymi ustami o nieco wyrazistym kolorze. Dzięki Russian Lips pożegnamy problem asymetrycznych małych ust i powitamy uśmiech pełen naturalnego i czarującego blasku.  Nasz usta odzyskują witalność i nawilżenie, a to wszystko można osiągnąć bez sztucznego efektu.

Jak wygląda zabieg

Lekarz wykonuje mikronakłucia wokół ust za pomocą bardzo małej igły.  Podczas tego zabiegu pod różnymi kątami wstrzykiwane są niewielkie ilości kwasu hialuronoweo. Zastosowana technika pozwala na równomierne rozprowadzenie substancji.

Jakie są zalecenia pozabiegowe

 Po zabiegu usta są bardzo wrażliwe. Dlatego ważne jest, aby przez pierwsze 24 godziny unikać spożywania gorących potraw i nakładania szminki. Nie zaleca się nadmiernej mimiki twarzy. Ich ochłodzenie pozytywnie wpływa również na regenerację ust po zabiegu. Tydzień po zabiegu zaleca się mniej intensywny tryb życia. W pierwszych dniach nie zaleca się nadmiernego wysiłku fizycznego, korzystania z sauny i basenu.

Czy efekt wygląda naturalnie?

Absolutnie tak. Jednym z głównych powodów, dla których zabieg Russian Lips stał się ostatnio tak popularny, jest jego naturalny efekt.

Jakie powikłania mogą wystąpić po zabiegu?

Po zabiegu usta mogą być delikatne i zaczerwienione. Czasami wokół nich pojawiają się małe obrzęki. Jest to naturalny efekt zabiegu, który zwykle ustępuje następnego dnia.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Zabieg należy powtórzyć, ale jak często jest to kwestia indywidualna. W zależności od tego jak szybko kwas hialuronowy zostanie wchłonięty przez organizm, najlepiej powtarzać powiększanie ust metodą Russian Lips co 8-12 miesięcy.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

Kwas hialuronowy wchłania się, ale to od naszego organizmu i trybu życia zależy, jak długo efekt zabiegu Russian Lips utrzyma się na naszych ustach. Zwykle odstęp ten wynosi 8-12 miesięcy, po czym kurację należy powtórzyć.

Po jakim czasie widać efekty?

Zaraz po zabiegu możemy zauważyć znaczną poprawę wyglądu naszych ust. Pełen i ostateczny efekt można zobaczyć już kilka dni po zabiegu, kiedy nasze usta lekko się zregenerują.

dane teleadresowe

media społecznościowe

Odnowa