zapraszamy do kliniki naturalnego piękna

kontakt


  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Odnowa s.c. w Piotrkowie Trybunalskim ul. 9 maja 8A. Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane do udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Jak nas znaleźć?

  Klinika medycyny estetycznej i regeneracyjnej ODNOWA mieści się na ul. Narutowicza 62 lokal 5. Przy Klinice znajduje się darmowy parking. 

  Zadzwoń i umów się na wizytę:

  Telefon

  +48 512 316 161

   +48 791 444 754   

  <a id=”zl-url” class=”zl-url” href=”https://www.znanylekarz.pl/natalia-kucharska/lekarze-wykonujacy-zabiegi-medycyny-estetycznej/piotrkow-trybunalski” rel=”nofollow” data-zlw-doctor=”natalia-kucharska” data-zlw-type=”button_calendar_medium” data-zlw-opinion=”false” data-zlw-hide-branding=”true”>Natalia Kucharska – ZnanyLekarz.pl</a><script>!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = „//platform.docplanner.com/js/widget.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”zl-widget-s”);</script>

  Redukcja zmarszczek mimicznych oraz leczenie drobnych niedogodności zdrowotnych toksyną botulinową 

  nasza oferta

  Pozostań sobą w lepszej wersji

  Zadzwoń i umów się na konsultację

  dane teleadresowe

  media społecznościowe

  Odnowa